Hakkımızda

TARIHÇEMIZ
Istanbul Anadolu yakasi Viaporta yakin 3500 metrekare kapali toplam 7000 metrekare alanda, modern yeni tesislerinde ve sahip oldugu ve yeni yatirimlarla her geçen gün gelistirdigi ileri teknoloji cam isleme makine parkuru, deneyimli uzman kadrosu ile müsterilerinin projelerinde gereken her çesit camlari, teknik standartlari uygulayarak üretmektedir.

Kursun geçirmez camlarin üretiminde kullanilan polikarbonat teknolojisini Avrupa standartlarinda otoklav proseslerini uygulayan üretici olmaktan gurur duymaktadir. Özellikle kursun geçirmez cam, güvenlik camlari ve yat camlari üretiminde, uzmanligini, teknolojisini ve kalitesini rekabetçi satis politikasi ile birlestirerek iç ve dis piyasada müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayi, iç pazar ve uluslararasi pazarda önemli bir konuma ulasmayi kendine hedef olarak belirlemistir. Üretilen ürünlerin standartlar dogrultusunda kalite kontrolünden, eksiksiz ve zamaninda tesliminden, montajindan ve satis sonrasi hizmet kalitesine varan tüm süreçleri en dogru sekilde yönetmeyi amaç edinmis ve yarattigi müsteri memnuniyeti ile müsteri sadakatini maksimum seviyede tutmayi hedeflemis, üretimdeki kalite ve standart devamliligini sektörüne tasidigi ISO 9001 belgesi ile ispatlamistir.

Degisen gelisen yasam alanlarinda güvenligi ve konforu saglamak amaci ile, ileri teknoloji ürünlerini, kurulusundan bu yana elde ettigi tecrübeyi ve teknolojileri yenilikçi ekibiyle birlikte harmanlayarak üretirken, sektöründe gelisen teknolojileri yakindan takip etmeye, bu teknolojileri ülkemiz cam sanayisine kazandirmaya ve kendi hedef pazarlarinda önemli bir üretici olmaya devam edecektir. 

MISYONUMUZ
Cam sektöründe, hissedarlarimiza, çalisanlarimiza ve tedarikçilerimize deger yaratirken, rekabetçi yapisini koruyan ve sürekli olarak yeni teknolojileri takip eden ve uygulayan bir sirket kültürü olusturarak, çevreye saygili bir yapida müsterilerimize zamaninda en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktir. 

VIZYONUMUZ
Degisen ve gelisen cam teknolojileri ürünlerimiz ve servislerimizde farklilasma ile beklentileri asan ve is yaptigi pazarlarda sürekli talep gören bir tedarikçi olmak.

DEGERLERIMIZ:
Inovasyon, Gizlilik, Güvenilir, Saygin, Süreklilik, Çevreci